Per daugelį metų Rupert lankėsi gausybė pasaulinio lygio menininkų, rašytojų, tyrėjų, kuratorių, aktyvistų ir praktikų, dirbančių meno, kino, geografijos, ekonomikos, teisės ir kitose srityse. Vykdydami tris tarpusavyje glaudžiai susijusias programas – rezidencijų, viešąją ir alternatyvios edukacijos – nagrinėjome daugybę idėjų ir temų, daugelis jų virto parodomis, paskaitomis, tekstais bei kitais Rupert viešaisiais renginiais. Rupert žurnalas – internetinis šaltinis, pratęsiantis mūsų pradėtus pokalbius ir temas.

Rupert žurnale rasite Rupert komandos, rezidentų, alternatyvios edukacijos programos dalyvių ir viešosios programos kviestinių svečių parengtus įrašus, kuriuos sudaro: buvusių renginių, parodų ir įvairių pristatymų tekstai bei dokumentacija, kasmėnesinių skaitymo sesijų skaitymo šaltiniai ir rekomendacijos, specialiai užsakyti kviestinių autorių įrašai.

Rupert žurnalas – tai mūsų penkerių metų jubiliejinio leidinio (ji rasite čia) tęsinys, kuriame siekiame įamžinti prisidėjusius prie Rupert veiklos.

Žurnalo įrašai yra nuolat atnaujinami, siejant juos su šiuo metu analizuojamomis temomis. Siekiame, kad šis žurnalas būtų prieinamas ir patogus naudoti įvairioms socialinėms grupėms. Jeigu turite pasiūlymų, kaip patobulinti Rupert žurnalą, parašykite mums info@rupert.lt.